Moje služby

Zajistím vám hladký průběh realizace prodeje jakékoliv nemovitosti za nejvyšší tržní cenu, se zárukou realitního a právního servisu té nejvyšší kvality,
vč. bezpečné úschovy kupní ceny.

Zajistím pro vás slušného, solidního
a solventního nájemce do jakékoliv vaší nemovitosti, podle vámi požadovaných kritérií a na časové období, které si sami stanovíte.

Zpracovávám odhady obvyklé / tržní ceny nemovitosti pro notáře v rámci dědického řízení, nebo pro vypořádání podílového spoluvlastnictví a společného vlastnictví manželů (SJM).

Jak pracuji?

Již od roku 2008 poskytuji kompletní realitní a právní služby na té nejvyšší úrovni kvality, vč. bezpečné úschovy kupní ceny, díky kterým úspěšně realizuji prodeje všech typů nemovitostí – bytů, družstevních podílů, rodinných a činžovních domů, nebo pozemků v různých cenových hladinách.

Přináším klientům bezstarostný průběh realizace milionového obchodu. Díky prodejním dovednostem a zkušenostem také nejvyšší prodejní ceny, 100 % spokojenost, úsporu času a klidný spánek! Nebo jen rady, jak postupovat dál!

Klienti se na mě mohou vždy spolehnout. Samozřejmostí jsou odborné znalosti a schopnosti, osobní přístup a zvážení dané životní situace. Umím vyřešit i komplikované rodinné vztahy, které mohou bránit úspěšnému prodeji, včetně podílového spoluvlastnictví, a dotahuji realizace do konce!

Výsledkem je vždy maximální spokojenost všech prodávajících, ale i kupujících, protože na konci každé úspěšné realizace prodeje nemovitostí je klíčové, aby prodávající obdrželi v pořádku kupní cenu a kupující převzali nemovitost, bez toho se žádný obchod nezrealizuje!

Se mnou nehrajete na náhodu a neriskujete. Pamatujte, že vždy jde o velké peníze! Kontaktujte mně a já díky skvělé prezentaci, prodejním zkušenostem, realizačním možnostem, ale i díky úspěšné spolupráci s ostatními realitními makléři a kancelářemi, nabídnu vaší nemovitost všem potencionálním zájemcům, jen tak za ní obdržíte maximální tržní cenu v daném čase!