Reference

Leoš ZrůnaLeoš Zrůna
10:57 10 Feb 24
Pan Veselý má profesionální přístup, je vstřícný a spolehlivý.
Mikulas FilinMikulas Filin
14:46 06 Oct 23
S panem Veselým jsem byl spokojený pro jeho proaktivní, vstřícný a profesionální přístup.
Anastazie JosypenkovaAnastazie Josypenkova
14:42 06 Oct 23
S panem Veselým jsme byli s manželem moc spokojeni. I přes mé špatné předešlé zkušenosti s realitními makléři a velkou nedůvěrou k nim, jsem se nechala od manžela přesvědčit a oslovili jsme pana Veselého, s kterým již manžel v minulosti spolupracoval. Kromě velmi profesionálního přístupu po celou dobu prodeje bytu, byl pan Veselý neustále dostupný(doslova ve dne, večer i o víkendu). Jeho velmi proaktivní přístup a bezpochyby dlouholeté znalosti v oboru byly velkým přínosem a i vzhledem k těžšímu období na prodej bytu(kdy se byty prodávaly 3-6 měsíců s čímž jsme se úplně nechtěli smířit), právě díky proaktivitě pana Veselého se nám podařilo byt cca do 2měsíců prodat i předat. Pokud budeme v budoucnu zas něco potřebovat rozhodně se opětovně na pana Veselého obrátíme.
JarmilaJarmila
19:18 13 Aug 23
Velice oceňuji a vážím si přístupu pana Veselého, který byl pokaždé nápomocný, důvěryhodný, milý a hlavně velmi trpělivý. Na každou otázku znal vždycky odpověď. Celý proces koupě bytu právě díky němu proběhl velmi hladce, zejména díky jeho přehledu a znalostem. Výborná komunikace a profesionalita.
petra adámkovápetra adámková
10:01 05 Mar 21
Pro případní další prodej či pronájem nemovitosti, určitě opět budu kontaktovat pana Veselýho a mohu pana Veselýho jen vřele doporučit.
Olga TomšůOlga Tomšů
20:29 25 Feb 21
Pan Veselý byl velice vstřícný a příjemný. Během celé spolupráce poskytoval kvalitní informace o průběhu jednání o prodeji a přes komplikovanost situace se mu podařilo docílit pro nás příznivého prodeje. Děkujeme.
Sarka VranovaSarka Vranova
16:03 25 Feb 21
profesionální přístup, přehled a znalost trhu, spolehlivost, můžu doporučit
Lu cie KleLu cie Kle
13:19 23 Feb 21
Naprostá spokojenost, dobrá komunikace, doporučuji.
js_loader

Karel Havlíček, prodej bytu Praha 4, Chodov, hodnocení 5/5

Na panu makléři si nejvíce vážím, kromě jeho naprosté profesionality, zejména jeho 100 % spolehlivosti. Spolupráce s ním probíhala vždy naprosto přesně, jak bylo domluveno. Jednal vždy zcela otevřeně, je radost s takovým člověkem spolupracovat. Prostě je to ještě „stará škola“, co řekne, to platí, co slíbí, to dodrží. Super.

Blanka Störzerová, prodej bytu Praha 3, Žižkov, hodnocení 5/5

Pan Veselý byl makléřem bytu, který jsem kupovala. Jednalo se o složitější obchod, protože koupě bytu závisela na prodeji jiného bytu, který zajišťovala makléřka z jiné kanceláře RE/MAX. Oba makléři byli se mnou v neustálém kontaktu a díky jejich schopnostem prodej a koupě na sebe časově navázaly tak, že byt jsem úspěšně koupila. Pana Veselého mohu jen doporučit.

Jan Musil, prodej RD Podolanka – Vinoř, Praha východ, hodnocení 5/5

Pan Veselý je makléř na vysoké úrovni. Precizní, profesionální služby po 24 hodin. Je ochotný, vstřícný a lidský. Takových, jako je on, mnoho není. Prodej nemovitosti jsme s panem Veselým již využili dvakrát, a vše zvládl v rekordně krátkém čase. Můžeme jenom vřele doporučit.

Ivana Šmejkalová, prodej bytu Praha 4, Háje, hodnocení 5/5

Pan Veselý je velice pečlivý, ochotný a věci rozumí. Jednání velmi rychlé a na profesionální úrovni.

Petra Adámková, prodej parkovacího stání Praha 2, Nusle, hodnocení 5/5

Pan Veselý je velice kompetentní a velice spolehlivý člověk, neznám lepšího makléře, opět hodnotím SUPER, nikdy mě nezklamal a moc mu za to děkuji!

Doc. Ing. Josef Boháč, prodej stavebního pozemku obec Ořech, Praha západ, hodnocení 5/5

Perfektní práce a spolupráce. Maximální spokojenost.

Bc. Helena Procházková, pronájem bytu Praha 6, Dejvice, hodnocení 5/5

Přes pana Veselého jsem nejprve koupila dům a následně již dvakrát pronajala svůj byt. Ve všech případech jsem byla spokojená a doporučila bych ho.

Petr Kleger, prodej bytu Praha 10, Uhříněves, hodnocení 5/5

S makléřem jsem byl velmi spokojen. V minulosti jsem byl v kontaktu i s jinými makléři, ale v případě pana Veselého jsem poprvé narazil na profesionála. Doporučuji.

Veronika Drozenová, prodej bytu Praha 4, Modřany, hodnocení 5/5

Spokojenost s panem Veselým, za všech hledisek profesionalita, upřímnost, vstřícnost. Mohu Vám doporučit.

Adam Bařtipán, prodej bytu Praha 2, Vyšehrad, hodnocení 5/5

Velice dobře zprocesované a naplánované, bez zbytečných prodlení. Zatím asi nejlepší makléř, s jakým jsem měl čest řešit nákup nemovitosti.

Miroslav Zámola, prodej bytu Jesenice, Praha západ, hodnocení 5/5

Velmi profesionální ve všech směrech, navíc s lidským přístupem. Pokud by všude lidé pracovali tak jako pan Veselý, bylo by vše o poznání jednodušší a veselejší. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Ing. Lucie Příhodová, prodej bytu Praha 7, Holešovice, hodnocení 5/5

Velmi příjemný, profesionální přístup, když jsem potřebovala, vždy mi vyšel vstříc. Kéž by takových na dnešním realitním trhu bylo víc.

Václav Novák, prodej bytu Praha 7, Holešovice, hodnocení 5/5

Kvalita a věcnost při řešení zakázky, byla vždy na profesionální úrovni.

Jiří Chudomel, prodej garáže Praha 4, Kunratice, hodnocení 5/5

Pan Veselý je naprostý profesionál. Spolupráce s ním byla skvělá.

Anna Petráková, prodej stavebního pozemku Líšnice u Prahy, Praha západ, hodnocení 5/5

Seriózní, vstřícné jednání, doporučuji.